Kredyt

Kraina Samochodów jest autoryzowanym partnerem Getin Noble Bank S.A. od 2010 roku w zakresie usług finansowych związanych z zakupem samochodów jak również laureatem nagrody Getin Noble Bank. Kredyt samochodowy - to najlepsze rozwiązanie dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na zakup samochodu za gotówkę. Opłaty za kupno samochodu rozłożone są w równych lub malejących ratach kredytowych, a naszym nowym samochodem cieszymy się od chwili zakupu. Gotówka na samochód – alternatywa dla kredytu samochodowego, z tą różnicą że nie ma adnotacji w dowodzie rejestracyjnym, bez koniczności ubezpieczenia Auto Casco oraz bez zbędnych formalności Współpracujemy z Getin Noble Bank , BGŻ BNP Paribas, Santander Consumer Bank. Współpraca firmy Kraina Samochodów z bankami jest bezpośrednia, co oznacza że kupując samochód w naszej firmie masz pewność, że sprawami kredytowymi będzie zajmował się pracownik danego Banku, a nie pracownik agencji pośrednictwa finansowego.

Leasing

Leasing – alternatywny w stosunku do kredytu bankowego sposób finansowania zakupu samochodu. (nagłówek pod strony oraz na stronie główne hasło przewodnie) Leasing samochodów osobowych i dostawczych w rozumieniu polskiego prawa polega na odpłatnym użytkowaniu przedmiotu leasingu przez leasingobiorcę w określonym czasie i na określonych warunkach. Leasingobiorca – dowolny przedsiębiorca lub dowolna osoba prywatna Leasingodawca – to profesjonalny i wyspecjalizowany podmiot gospodarczy (np. Bank) świadczący usługi leasingowe zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi i finansowymi

Jesteś przedsiębiorcą – możesz wybrać leasing finansowy lub operacyjny :

leasing operacyjny - samochód jest częścią majątku leasingodawcy. Przedsiębiorca do kosztów uzyskania przychodu zalicza wpłatę początkową oraz pełną wysokość miesięcznej raty wraz comiesięczną kwotą podatku VAT przypisaną do miesięcznej raty

leasing finansowy – samochód jest częścią majątku leasingobiorcy, który do kosztów uzyskania przychodu może zaliczyć odpisy amortyzacyjne i odsetki od każdej raty leasingowej. Wybierany w przypadku zakupu osobowych samochodów używanych od osób prywatnych.


Jesteś osobą prywatną

wybierasz leasing konsumencki
generalne zasady leasingu konsumenckiego są takie same jak dla przedsiębiorcy wykorzystujemy w przypadku braku zdolności kredytowej w Bankach Leasingodawca nie musi się stosować do ograniczeń narzuconych przez Komisję Nadzoru Finansowego.